E-Mail bilgi@kartalgemi.net

Adres Şifa, Selvi Sk. No:10, 34950 Tuzla/İstanbul

İletişim Numarası +90 532 515 94 37

Sosyal Medya

Kargo Tank Gas Free

            Kargo tank gas free işlemleri su veya sıvı diğer bazı maddelerin doldurulmasına yarayan tank veya tanker olarak bildiğimiz depoların yıkanması işlemlerini kapsamaktadır. Firmanın verdiği bu hizmeti almak için firmanın internet sitesini ziyaret ederek hangi tür tank veya tankerlerin temizliğini gerçekleştirdiğini öğrenebilirsiniz.

            Firmanın tank temizliği işlemlerini yapan kadrosu işinde uzman çalışanlardır. Başarılı, sabırlı ve çalışkan personel ile üstün performans elde edilmekte ve temizlenmesi çok zor tanklar bile uygun malzeme ve temizlik ürünleri ile kısa sürelerde temizlenerek yeniden kullanılabilir duruma getirilmektedir. Tank olarak kullanılan bu ürünlerin kirlenme sebepleri değişmektedir. Kullanıldığı alana göre değişen kirlenme nedenleri özellikle inşaat sektöründe kullanılan tanklarda temizleme işlerini zorlaştıracak şekilde gerçekleşmektedir.

             İnşaat sektöründe nadiren de olsa bu tankların içinde çimento benzeri karışımlar yapılabilmekte veya yine inşaat işlerinde kullanılan bazı sıvı maddeler bulundurulabilmektedir. Bu sıvı maddeler ve çimento benzeri ürünler tanklarda donarak tankların dibinde büyük bir katman oluşturmaktadır. Bu katmanlar ise arttıkça tankı kullanılamaz hale getirmektedir. Tanklar sadece inşaat sektöründe kullanılan malzemeler değildir. Birçok sektörde de kullanılmaktadır.

             Sıvı kimyasalların üretildiği ve depolandığı fabrikalarda kullanılan tankların bu kimyasallar yüzünden kirlenmiş olması temizleme işlemlerinin daha fazla emek isteyeceği anlamına gelmektedir. Sadece emek değil aynı zamanda temizleme ürünlerinin de daha etkili ürünler olmasını gerektirmektedir. Firmanın kullandığı temizlik ürünleri en ağır kimyasal kirlenmelere bile son derece etkili çözüm ve sonuç alacak ürünlerdir.

En Son Eklenen Haberler


Gas Free

Gas Free İşlemi Mutlaka Uzman Kişilerce Yapılmalı             Can, mal ve […]

Kargo Tank Gas Free

            Kargo tank gas free işlemleri su veya sıvı diğer bazı […]

Kumlama ( Raspa )

Metalin Ömrünü Uzatacak Doğru Kumlama Nasıl Olmalıdır?            Metalin zaman içerisinde paslanmasına […]